Приєднатись до коаліції!

Приєднались: (216)


Тихонова Дарія Володимирівна
Київ

Баранников Сергій Олександрович
Харків

ГО "Асоціація захистуінтересів територіальних громад "Надвірнянщина"
Надвірна

Всі приєднані     Приєднатись

Перевір себе у списках виборців


Пам'ятка виборця


На допомогу громадянам


Ми в соцмережах

 
   

 

Про нас


  

Дещо про історію створення "ДЗВОНу" та його місію


З давніх-давен дзвін був невід’ємною приналежністю українського життя. У часи відсутності сучасних засобів комунікації дзвін виконував функцію передавача інформації на великі дистанції, дзвоном скликали народ на віче, закликали людей на захист Батьківщини, давали знак тому, хто заблукав. Дзвони встановлювалися на маяках, вони допомагали рибалкам в туманні дні знайти правильний напрямок. Дзвоном повідомляли про важливі події.
               Люди вірили, що очисний звук дзвонової стихії відгонить злих духів, заряджає позитвною енергетикою, активізує життєдайні сили. 
              У березні 2011 року низка громадських організацій України, яка у 2010 році, займаючись моніторингом виборчого процесу до органів місцевого самоврядування, міських, селищних та сільських голів, виявила багато порушень та зловживань. Прагнучи недопустити повторення політичних фальсифікацій та маніпулятивних технологій, ці громадські організації вирішили ініціювати створення коаліції виборчих ініціатив «ДЗВІН» (демократичне забезпечення виборчих ініціатив народу), яка на час майбутніх виборів до Верховної Ради перейняла на себе функції дзвонів: 
інформаційна функція виражається в діяльності коаліції, спрямованій на проведення освітніх та просвітницьких програм у галузі виборчого законодавства, надання виборцям максимально повної та правдивої інформації про перебіг виборчого процесу;
активізуюча функція коаліції полягає у закликові громадян до згуртування, яке б забезпечило ефективне спостереження і контроль за порушенням виборчого законодавства, в тому числі встановлених правил ведення передвиборної агітації та застосування адмінресурсу.
захисна функція полягає в тому, що ми організовуємо свою роботу з метою захистити права виборців;
очисна функція коаліції проявляється у наших прагненнях навчити виборців відрізняти правду від брехні та дбанні про очищення інформаційного простору від політичної міфотворчості.
 

 

ДЕКЛАРАЦІЯ

коаліції виборчих ініціатив «ДЗВІН»

(Демократичне Забезпечення Виборчих Ініціатив Народу) 

Ми, представники громадянського суспільства України, усвідомлюючи надзвичайно велике  значення майбутніх парламентських виборів для подальшої долі  нашої країни  і важливість участі кожного громадянина у вільному волевиявленні, визнаючи необхідність участі громадських організацій у забезпеченні умов для найбільш повного вираження думок виборців, ЗАЯВЛЯЄМО про об’єднання наших зусиль і можливостей у рамках  Коаліції виборчих ініціатив «ДЗВІН»  для забезпечення чесних і відкритих виборів 2012 року в Україні.

            Для досягнення цих цілей учасники Коаліції проводять кампанії та акції, спрямовані на:

·        залучення громадян до усвідомленої участі у виборах;

·        проведення освітніх та просвітницьких програм у галузі виборчого законодавства та прав виборців;

·        надання виборцям максимально повної та правдивої інформації про перебіг виборчого процесу;

·        спостереження і контроль за порушенням виборчого законодавства, в тому числі встановлених правил ведення передвиборної агітації  та застосування адмінресурсу.

Ми об’єднуємо зусилля, щоб допомогти суспільству зробити  усвідомлений вибір нашого майбутнього і зобов’язуємося активно брати участь в заходах, які сприятимуть проведенню прозорих та демократичних виборів, забезпечать громадський контроль за перебігом виборчої кампанії та дотриманням виборчого законодавства під час виборів.
           Наші цінності: свобода, демократія, рівноправність, відкритість, добровільність, відповідальність кожного учасника коаліції.

            Коаліція є непартійним об’єднанням. Громадські об’єднання та громадяни які підписали цю декларацію і приєдналися до коаліції, суворо дотримуються принципів неупередженості та незаангажованості, добровільно відмовляються від агітації за будь-яку партію  чи кандидата. Учасники коаліції дотримуються внутрішньо коаліційних стандартів та правил.

            Коаліція виборчих ініціатив відкрита для приєднання, а також для співпраці з іншими громадськими об’єднаннями та активними громадянами.

 

Контакти:

Наша електронна адреса: dzvin2012@gmail.com

Координатори наших програм:

Світлана Гаращенко, тел.:  067 520 20 73,  vmgo_fri@bigmir.net  

Сніжана Герасимчук, тел.: 093 772 63 70, 096 700 91 00, sneg_ddd@mail.ru

 

 


Громадський доступ до Державного реєстру виборців


Основи громадського спостереження


Що потрібно знати виборцю


ЗМІ про нас


Відео


Презентація