Приєднатись до коаліції!

Приєднались: (216)


Тихонова Дарія Володимирівна
Київ

Баранников Сергій Олександрович
Харків

ГО "Асоціація захистуінтересів територіальних громад "Надвірнянщина"
Надвірна

Всі приєднані     Приєднатись

Перевір себе у списках виборців


Пам'ятка виборця


На допомогу громадянам


Ми в соцмережах

 
   

 

Соціально-економічні проблеми та перспективи їх вирішення за допомогою волонтерів обговорювала громадськість м. Горохова


-

   Організатором заходу є Житомирський обласний центр молодіжних ініціатив у партнерстві з ВОГО "Фонд місцевого розвитку". На заході були пристуні представники Горохівської районної ради, Горохівської районної державної адміністрації, громадські активісти, представники сільських рад, освітяни та працівники культури, духовенство.

       На круглому столі обговорювалось соціально-економічні проблеми Горохівського району та здійснювалися пошуки шляхів залучення волонтерів для вирішення цих проблем. 
      Президент громадської організації інвалідів БМ «Сонце любові» Ольга Дубінська зауважила, що в місті існує серйозна проблема для людей з обмеженими фізичними можливостями, адже більшість житлових будинків, державних установ, закладів являє собою проблему для інвалідів. Гостро стоїть питання доступності санвузлів у різних державних установах, зокрема у приміщенні Горохівської районної ради.

       Учасниками заходу були обговорені проблеми не лише міста Горохова, а й прилеглих до нього сіл. Представник Скірченської сільської ради Ольга Хмільовська наголосила на тому, що уваги громадськості потребують  нічим непозначені місця поховання людей, які померли в попередні епохи. Так, на церковному подвір"ї у с. Скірче поховані солдати, що загинули під час Першої світової війни, але місце їх поховання нічим не позначене. У зв’язку із цим було наголошено, що для збереження  історичної пам"яті необхідно встановлювати на таких місцях відповідні пам’ятні знаки. 
       На заході серед інших проблем було виокремлено проблеми очищення та окультурення джерел, відсутності матеріально-економічних, у тому числі й побутових, умов для нормального функціонування громадських організацій, відсутність ігрових майданчиків при окремих дитсадках у селах.
      Упродовж усього круглого столу червоною ниткою проходила думка про те, що для вирішення кожної проблеми можна залучити свідому молодь. Адже дедалі більше українців розуміють, що знання, досвід, отриманий в результаті добровільної волонтерської діяльності, – це запорука самореалізації та успіху в усіх інших справах. Але, окрім цього, ми усі розуміємо, що добро, яке робиться від усього серця, робиться для себе.

    Запрошуємо усіх небайдужих громадян приєднатися до вирішення соціально-економічних питань Горохівського району. Стратегія їх вирішення буде обговорена на семінарі «Теорія та практика громадянського представництва». Детальніше про час та місце проведення семінару та про можливість залучення до міжрегіонального волонтерського руху Ви можете дізнатись за телефоном: 096 51 41 542 – Сніжана, координатор проекту «Ініціатива»; написавши нам лист на адресу: cisc2010@ukr.net
 


Громадський доступ до Державного реєстру виборців


Основи громадського спостереження


Що потрібно знати виборцю


ЗМІ про нас


Відео


Презентація