Приєднатись до коаліції!

Приєднались: (216)


Тихонова Дарія Володимирівна
Київ

Баранников Сергій Олександрович
Харків

ГО "Асоціація захистуінтересів територіальних громад "Надвірнянщина"
Надвірна

Всі приєднані     Приєднатись

Перевір себе у списках виборців


Пам'ятка виборця


На допомогу громадянам


Ми в соцмережах

 
   

 

У Верховині обговорювали значення волонтерського руху у формуванні туристичної привабливості селища


-

 На круглому столі обговорювались соціально-економічні проблеми смт Верховини та здійснювалися пошуки шляхів залучення волонтерів для вирішення цих проблем. Піднімались проблеми відсутності будинку культури та дитячих майданчиків, відсутності парку відпочинку та туалетів в центрі міста, неналежного прибирання селища та багато інших. Оскільки Верховина – туристичне селище, то багато уваги було приділено питанню ролі волонтерського руху у формуванні його туристичної привабливості.
Учасники заходу виявили готовність підтримати кампанію «Центр активізації волонтерського руху малих міст «Ініціатива»». Голова Житомирського обласного центру молодіжних ініціатив Андрій Карташов висловив сподівання, що об’єднання зусиль представників влади, громадських організацій та загалом усіх небайдужих та активних громадян до участі в акціях із залучення волонтерів до облагородження селища принесуть хороші результати.
Запрошуємо усіх небайдужих громадян приєднатися до вирішення соціально-економічних питань смт Верховина. Стратегія їх вирішення буде обговорена на семінарі «Теорія та практика громадянського представництва», який відбудеться 7 вересня 2013 року в Івано-Франківську. Детальніше про час та місце проведення семінару та про можливість залучення до міжрегіонального волонтерського руху Ви можете дізнатись за телефоном: 096 51 41 542 – Сніжана, координатор проекту «Ініціатива»; написавши нам лист на адресу: cisc2010@ukr.net
 


Громадський доступ до Державного реєстру виборців


Основи громадського спостереження


Що потрібно знати виборцю


ЗМІ про нас


Відео


Презентація