Приєднатись до коаліції!

Приєднались: (216)


Тихонова Дарія Володимирівна
Київ

Баранников Сергій Олександрович
Харків

ГО "Асоціація захистуінтересів територіальних громад "Надвірнянщина"
Надвірна

Всі приєднані     Приєднатись

Перевір себе у списках виборців


Пам'ятка виборця


На допомогу громадянам


Ми в соцмережах

 
   

 

Волонтерство продовжує тривалість життя


-

Дослідники провели систематичні огляди і метааналіз 40 робіт про життя волонтерів. Порівнюючи їх з даними про стан здоров'я населення, вони встановили, що летальність серед волонтерів нижча приблизно на 20 відсотків.

Добровольці рідше страждають від депресій, задоволені життям і вважають себе щасливчиками. Кількість волонтерів серед дорослих у світі коливається від 22,5 відсотка у Європі і 27 відсотків у США, до 36 відсотків в Австралії. Автори відзначають, що волонтерами, як правило, рухають альтруїстичні мотиви, бажання допомогти іншим, бути потрібним суспільству, в якому живуть, надавати благодійну допомогу.

Фактори, що пояснюють, чому волонтерство позитивно впливає на здоров'я, поки незрозумілі, кажуть автори. Потрібні ще додаткові дослідження, щоб з'ясувати це. Якщо ж покращення фізичного стану пояснюється частим перебуванням поза домом, на свіжому повітрі, то з психікою не все так просто. Слід залучити до волонтерської діяльності представників різних соціальних прошарків і оцінити, чи є поліпшення в їх психічному стані, говорить доктор Річардс.
 

Джерело: expres.ua


Громадський доступ до Державного реєстру виборців


Основи громадського спостереження


Що потрібно знати виборцю


ЗМІ про нас


Відео


Презентація