Приєднатись до коаліції!

Приєднались: (216)


Тихонова Дарія Володимирівна
Київ

Баранников Сергій Олександрович
Харків

ГО "Асоціація захистуінтересів територіальних громад "Надвірнянщина"
Надвірна

Всі приєднані     Приєднатись

Перевір себе у списках виборців


Пам'ятка виборця


На допомогу громадянам


Ми в соцмережах

 
   

 

У Кременці відбудеться круглий стіл з обговорення питань залучення громадськості до вирішення проблем міста


-

   На заході планується обговорення можливості прийняття програми відродження парку відпочинку, поповнення основних фондів, очищення його від бруду та проведення роботи щодо екологічної обізнаності жителів міста. Ініціатори заходу сподіваються долучити його учасників до обговорення й інших важливих проблем міста, зокрема в аспекті залучення ініціативної молоді до їх вирішення.

    Захід відбудеться у приміщенні Національного природного парку «Кременецькі гори», що знаходиться за адресою: вул.Осовиця,12. Початок заходу: 14.30.

    Житомирський обласний центр молодіжних ініціатив закликає усіх небайдужих приєднатися стати одним із учасників інформаційної молодіжної волонтерської міжрегіональної мережі. Ми певні, що спільними зусиллями зможемо вирішити багато проблем нашої громади. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном: 096 51 41 542 – Сніжана, координатор проекту з розвитку волонтерства; надсилайте свої листи за електронною адресою: cisc2010@ukr.net 
    Якщо Ви потребуєте консультації з приводу вирішення тієї чи іншої соціально-економічної проблеми Вашого регіону, Ви можете звернутися до нас із письмовим описом проблеми за посиланням: http://dzvin.in.ua/faq
    З нашим досвідом з розвитку волонтерства в Україні, волонтерськими заходами партнерських ГО, методичними рекомендаціями стосовно організації волонтерської діяльності Ви можете ознайомитися на сайтах: dzvin.in.ua; cisc.org.ua; zhocmi.org.ua та в соціальних мережах, приєднавшись до наших груп «ДЗВІН» (Демократичне забезпечення важливих інтересів народу): 

http://www.odnoklassniki.ru/#/organzovut

https://www.facebook.com/?ref=logo#!/groups/307116892658493/

http://vk.com/friends#/club34072972


Громадський доступ до Державного реєстру виборців


Основи громадського спостереження


Що потрібно знати виборцю


ЗМІ про нас


Відео


Презентація