Приєднатись до коаліції!

Приєднались: (216)


Тихонова Дарія Володимирівна
Київ

Баранников Сергій Олександрович
Харків

ГО "Асоціація захистуінтересів територіальних громад "Надвірнянщина"
Надвірна

Всі приєднані     Приєднатись

Перевір себе у списках виборців


Пам'ятка виборця


На допомогу громадянам


Ми в соцмережах

 
   

 

Учасники круглого столу, що відбувся в Бережанах, дізналися, як можна вирішити проблеми громади за допомогою волонтерських акцій


-

      Під час круглого столу його учасники ознайомились із особливостями волонтерства, прикладами кращих волонтерських акцій у країнах Європи та України зокрема. Організатори заходу намагалися показати, наскільки волонтерство є важливим у розбудові демократичного та громадянського суспільства, вказували на шляхи залучення людей до волонтерства за допомогою інформаційних технологій.
     Учасники круглого столу поділились власним досвідом проведення волонтерських акцій на місцевому рівні. Усі присутні розглянули можливості взаємодії громадян і органів місцевого самоврядування у вирішенні суспільно важливих проблем громади, визначили основні проблеми міст Бережан, Бучача, Теребовлі. Зокрема для мешканців міста Бережани актуальними є проблеми відсутності пандусів для людей з обмеженими фізичними можливостями, занедбаний стан пам’яток архітектури, екологічні проблеми міста (наявність сміттєзвалища на окраїнах міста, забрудненість місцевої річки тощо). Для молодих та активних мешканців Бучача актуальними є проблеми відсутності велосипедних доріжок та велосипедних стоянок в місті, занедбаності місцевого кінотеатру. Для мешканців Теребовлі нагальною є проблема застарілості дитячих майданчиків, їх зношеності.
      За словами учасника круглого столу, голови правління ТОМГО «Спілка Молодіжного Самоврядування» Ігоря Процика: «Актуальність проведення даного круглого столу у тому, що на ньому учасники мали змогу відстежити стан волонтерського та громадського руху в містечках області, проаналізувати вдалі приклади відстоювання суспільних інтересів місцевою громадою, вияснити, чи готові співпрацювати органи місцевої влади із молодими волонтерами для вирішення суспільно-важливих проблем у місті. Адже саме ця співпраця може покласти край багатьом проблемам».
      За підсумками круглого столу було визначено по кілька найважливіших проблем в кожному із населених пунктів, із яких були присутні учасники, які можна вирішити за допомогою співпраці місцевої громади та органів влади. Для отримання відповідних теоретичних та практичних знань щодо методів представництва інтересів місцевої громади перед органами влади учасникам запропоновано взяти участь у семінарі «Стратегія лобіювання та представництва інтересів громади», який відбудеться в місті Тернополі.

 


Громадський доступ до Державного реєстру виборців


Основи громадського спостереження


Що потрібно знати виборцю


ЗМІ про нас


Відео


Презентація