Приєднатись до коаліції!

Приєднались: (216)


Тихонова Дарія Володимирівна
Київ

Баранников Сергій Олександрович
Харків

ГО "Асоціація захистуінтересів територіальних громад "Надвірнянщина"
Надвірна

Всі приєднані     Приєднатись

Перевір себе у списках виборців


Пам'ятка виборця


На допомогу громадянам


Ми в соцмережах

 
   

 

У Тернополі навчались представляти інтереси громади


-

   На семінарі обговорювалися питання проведення успішних кампаній громадянського представництва та можливостей, які відкриває адвокасі-кампанія для розбудови громадянського суспільства. Окрім того, учасники зосередились на питанні волонтерства як важливого ресурсу соціальної роботи у громаді та інструментах локального фандрейзингу. Під час роботи в групах учасники розробили план дій кампаній громадянського представництва для їх практичної реалізації у своїх містах на прикладі однієї із сусільно-важливих проблем. 
   Зокрема учасники із Кременця обрали темою очищення від сміття ділянки річки Іква, яка протікає у місті та проведення просвітницької кампанії серед городян з метою підняття екологічної культури населення. А учасники із Бережан обрали темою встановлення дошок оголошень у наймасовіших місцях у місті із розміщенням на них суспільно-корисної інформації (номери комунальних служб, розкладу руху громадського транспорту, тощо) для кращої поінформованості місцевого населення та туристів. Молоді мешканці Бучача обрали темою встановлення велосипедних стоянок у місті, оскільки, на їх думку, велика кількість жителів користуються велосипедом у повсякденному житті.
   Як зазначив один із учасників семінару, голова Правління ТОМГО «Спілка Молодіжного Самоврядування» Ігор Процик: “Семінар був насичений як новою, корисною інформацією так і практичними прикладами. Під час роботи в групах учасниками семінару було напрацьовано конкретні кампанії громадянського представництва різного спрямування, спрямовані на вирішення соціально-важливих проблем малих міст Тернопільської області так і міста Тернополя. Маємо надію, що завдяки отриманих практичним знанням на семінарі вони будуть реалізовані найближчим часом.”

Джерело: ngosms.blogspot.com
 


Громадський доступ до Державного реєстру виборців


Основи громадського спостереження


Що потрібно знати виборцю


ЗМІ про нас


Відео


Презентація