Приєднатись до коаліції!

Приєднались: (216)


Тихонова Дарія Володимирівна
Київ

Баранников Сергій Олександрович
Харків

ГО "Асоціація захистуінтересів територіальних громад "Надвірнянщина"
Надвірна

Всі приєднані     Приєднатись

Перевір себе у списках виборців


Пам'ятка виборця


На допомогу громадянам


Ми в соцмережах

 
   

 

У Кременці відбулася екологічна акція "Потік Ірва - врятуємо легенду"


-

   В результаті акції було зібрано більше 100 мішків із сміттям, утворено дві величезні купи із сміттям в мішках та посохлими і дикорослими деревами, які місцева влада в особі першого заступника міського голови Кременця Василя Савіцького, який також завітав на екологічну акцію, обіцяє вивезти за допомогою комунальних служб.
За підсумками проведення екологічної акції було прийнято рішення щодо упорядкування прибраної території спільно із органами влади, меценатами, а також періодичне проведення в місті подібних екологічних акцій.

   Задля поширення набутого досвіду та проведення просвітницької роботи в місті серед молоді для підвищення екологічної культури заплановано проведення фотовиставки із фотографій, зроблених під час екологічної акції із розміщенням також корисної екологічної інформації в одному із місцевих вищих навчальних закладів, а згодом і по загальноосвітніх закладах міста.

   За словами учасника екологічної акції, голови Правління ТОМГО «Спілка Молодіжного Самоврядування» Ігоря Процика: “Проведення екологічної акції в Кременці мало декілька позитивних та корисних аспектів. По-перше, за допомогою екологічної акції вдалось прибрати частину русла потоку Ірва, яка є чи не єдиною водною окрасою та легендою міста. По-друге, участь в акції молоді , на мою думку, дало можливість підвищити рівень відповідальності в них за довкілля, в якому вони живуть, чим дихають. По-третє, участь значної кількості учасників в акції говорить про те, що в місті вдалось активізувати волонтерських рух. По-четверте, присутність першого заступника міського голови на акції говорить про певну увагу до екологічних проблем міста, однак ми також сподіваємось на конкретні дії зі сторони місцевої влади у вирішенні екологічних питань в подальшому.” 

   Організаторами заходу виступили Житомирський обласний центр молодіжних ініціатив, Тернопільська обласна молодіжна громадська організація «Спілка Молодіжного Самоврядування», Кременецька районна громадська організація «Регіональний фонд розвитку та інтеграції», Національний природний парк «Кременецькі гори», Кременецька районна громадська організація «Історично-пошукова спілка» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
 

   Джерело: provse.te.ua 


Громадський доступ до Державного реєстру виборців


Основи громадського спостереження


Що потрібно знати виборцю


ЗМІ про нас


Відео


Презентація