Приєднатись до коаліції!

Приєднались: (216)


Тихонова Дарія Володимирівна
Київ

Баранников Сергій Олександрович
Харків

ГО "Асоціація захистуінтересів територіальних громад "Надвірнянщина"
Надвірна

Всі приєднані     Приєднатись

Перевір себе у списках виборців


Пам'ятка виборця


На допомогу громадянам


Ми в соцмережах

 
   

 

Жителі с. Михлин Горохівського району провели кампанію із благоустрою села


-

   В кампанії брали активну участь діти та молодь, вони із особливим завзяттям підходили до виконання покладених на них завдань. Зі слів директора школи В. Блаватної: «Найцінніше те, що ти робиш своїми руками, тому такі заходи позитивно впливають на формування людяності та любові до рідного краю, поваги до історії – а це важливе завдання у вихованні підростаючого покоління».
   Такі кампанії є надзвичайно важливими для українського села, оскільки, на жаль, життя в селі для українців не є привабливим, інвестицій для свого розвитку села не отримують або отримують дуже рідко і дуже мало. Тому необхідно усіма силами намагатися відновлювати село. В рамках кампанії у Михлині було встановлено волейбольний майданчик, що забезпечить цікаве проведення часу для молодих людей, а прибране та облагороджене село радуватиме око усіх його жителів.
   Організаторами кампанії стали Житомирський обласний центр молодіжних ініціатив, ВОГО «Фонд місцевого розвитку», Горохівська районна громадська організація «Шлях до відродження Горохівщини», Михлинська сільська рада за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні.
 


Громадський доступ до Державного реєстру виборців


Основи громадського спостереження


Що потрібно знати виборцю


ЗМІ про нас


Відео


Презентація