Приєднатись до коаліції!

Приєднались: (216)


Тихонова Дарія Володимирівна
Київ

Баранников Сергій Олександрович
Харків

ГО "Асоціація захистуінтересів територіальних громад "Надвірнянщина"
Надвірна

Всі приєднані     Приєднатись

Перевір себе у списках виборців


Пам'ятка виборця


На допомогу громадянам


Ми в соцмережах

 
   

 

У Кременці відбувся круглий стіл на тему: «Потік Ірва: екологічні проблеми та шляхи їх подолання»


-


   Участь в круглому столі взяли депутати та представники комунальних підприємств Кременецької міської ради, Кременецької районної державної адміністрації, Департаменту екології та навколишніх ресурсів Тернопільської обласної державної адміністрації, правоохоронних органів, Кременецької районної громадської організації «Регіональний фонд розвитку та інтеграції», Кременецької районної громадської організації «Історично-пошукова спілка», Тернопільської обласної молодіжної громадської організації «Спілка Молодіжного Самоврядування», Національного природного парку «Кременецькі гори», викладачі та студенти Кременецького обласного гуманітарно-педагогічного інституту ім. Т.Г. Шевченка, інших навчальних закладів міста та району, члени Молодіжної екологічної ліги Кременецького району.
     Під час роботи круглого столу було заслухано доповіді щодо екологічних проблем руслоформування потоку Ірва, участі громадськості та студентської молоді у вирішенні екологічних проблем, правових аспектів щодо регулювання суспільних відносин у сфері порушення екологічного законодавства. Також учасники круглого столу обговорили результати екологічної акції «Потік Ірва – врятуємо легенду» та проведення заходів щодо підвищення екологічної свідомості та екологічної освіти мешканців міста, плани щодо подальшого проведення екологічних акцій в місті Кременці та Кременецькому районі, а також підняли питання, яке стосується прийняття змін до профільної міської програми щодо проведення підтримки проведення екологічних акцій та інших заходів з метою підвищення екологічної культури мешканців.
     За результатами круглого столу було прийнято резолюцію із накресленими пропозиціями до органів влади, комунальних підприємств, які працюють на території міста та району, правоохоронних органів, представників вищих навчальних закладів міста.  
     Після завершення роботи круглого столу було відкрито фотовиставку «Потік Ірва – врятуємо легенду: фоторепортаж акції», під час якої було відзначено подяками найактивніших учасників екологічної акції «Потік Ірва – врятуємо легенду», яка відбулася 19 жовтня за підтримки Житомирського обласного центру молодіжних ініціатив та Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. 
     Як зазначив один із учасників круглого столу, голова Правління ТОМГО «Спілка Молодіжного Самоврядування» Ігор Процик: «Круглий стіл дав можливість обговорити та проаналізувати вже підняту проблему екологічної ситуації в місті на прикладі проведеної екологічної акції «Потік Ірва - врятуємо легенду», яка відбулася 19 жовтня, а також інші екологічні проблеми міста Кременець та Кременецького району. Особливістю круглого столу було те, що на ньому були присутні практично представники всіх організацій, підприємств та установ, які тією чи іншою мірою впливають та відповідають за екологічну ситуацію в місті, районі, області. Успіхом даного круглого столу вважаю написання резолюції, де чітко прописано пропозиції до органів влади, їх структурних підрозділів, правоохоронних органів, навчальних закладів, інших підприємств, установ та організацій, які на мою думку, будуть реалізовані протягом певного часу».

 


Громадський доступ до Державного реєстру виборців


Основи громадського спостереження


Що потрібно знати виборцю


ЗМІ про нас


Відео


Презентація