Приєднатись до коаліції!

Приєднались: (216)


Тихонова Дарія Володимирівна
Київ

Баранников Сергій Олександрович
Харків

ГО "Асоціація захистуінтересів територіальних громад "Надвірнянщина"
Надвірна

Всі приєднані     Приєднатись

Перевір себе у списках виборців


Пам'ятка виборця


На допомогу громадянам


Ми в соцмережах

 
   

 

У Харкові відбувся триденний семінар проекту «Пам’ятати заради майбутнього»


-

  Перший день харківського заходу, 4 лютого, розпочався із заїзду гостей до готелю «Дружба», де учасники семінару і провели три найближчі дні.

4 лютого відбулося відкриття семінару: до учасників звернулися координатор проектів Інституту Політичної Освіти Любомир Грицак та координатор проектів Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Анна Портнова.

О пів на другу з невеликою лекцією під назвою «Особливості історичного розвитку Харківщини: міфи та реалії» виступив харківський дослідник Дмитро Чорний, доктор історичних наук. А ввечері про важливість історичної пам’яті для нашого майбутнього на прикладі Німеччини розповіла Крістін Розенберг з Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні. Наприкінці дня учасники семінару влаштували невеликий брейн-ринг на історичну тематику.

  На другий день організатори порадували розмаїттям експертів: молодь послухала доповіді та подискутувала з Володимиром В’ятровичем, екс-директором Галузевого державного архіву Служби безпеки України у Києві (2008-2010 роки), Євгеном Захаровим, співголовою Харківської правозахисної групи; Вахтангом Кіпіані, головним редактором сайту «Історична Правда», від якого почула немало цікавого про роботу проекту «Великі українці», та Олександром Зінченком, журналістом, ведучим програм «Згадати все» та «Дух часу» на каналі TVI. Разом лектори й слухачі семінару говорили про стан української інтелігенції, розвиток держави, сформованість нації та можливості створення колективної історичної пам’яті.

  Останній день перебування у Харкові, 6 лютого, дозволив учасникам семінару познайомитись з містом: побувати на екскурсії, побачити визначні місця, архітектуру Харкова, щоб із знаннями привезти додому ще й нові враження.


Громадський доступ до Державного реєстру виборців


Основи громадського спостереження


Що потрібно знати виборцю


ЗМІ про нас


Відео


Презентація