Приєднатись до коаліції!

Приєднались: (216)


Тихонова Дарія Володимирівна
Київ

Баранников Сергій Олександрович
Харків

ГО "Асоціація захистуінтересів територіальних громад "Надвірнянщина"
Надвірна

Всі приєднані     Приєднатись

Перевір себе у списках виборців


Пам'ятка виборця


На допомогу громадянам


Ми в соцмережах

 
   

 

Молоді активісти озброїлися методами та навичками громадського аудиту


-

Ця школа започаткована Центром політичних студій та аналітики за підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна За свободу, покликана здійснити важливу місію – долучити молодь до контролюючих процесів щодо використання державних коштів. В усьому світі моніторинг за використанням публічних коштів є визнаною практикою. Однак, в Україні цей досвід ще не став постійним та діючим.

Отже, в процесі навчання молоді громадські активісти дізналися про систему державних закупівель в Україні, про сферу відповідальності і повноважень місцевих органів влади у забезпеченні потреб громади, про організацію закупівель органами влади та звісно ж про методи контролю, публічного тиску та організації медіа-кампанії на місцевому рівні.

Учасники натхненні та озброєні комплексом методів та навичок для здійснення громадського аудиту повернулися додому. Після семінару багато хто зацікавився практичною стороною питання та вже готується до проведення відповідного моніторингу на місцевому рівні! Сподіваємося, що найближчим часом державна казна перестане втрачати хоча б частину коштів, які до цього використовувалися недостатньо ефективно місцевими органами влади та органами місцевого самоврядування.  


Громадський доступ до Державного реєстру виборців


Основи громадського спостереження


Що потрібно знати виборцю


ЗМІ про нас


Відео


Презентація