Приєднатись до коаліції!

Приєднались: (216)


Тихонова Дарія Володимирівна
Київ

Баранников Сергій Олександрович
Харків

ГО "Асоціація захистуінтересів територіальних громад "Надвірнянщина"
Надвірна

Всі приєднані     Приєднатись

Перевір себе у списках виборців


Пам'ятка виборця


На допомогу громадянам


Ми в соцмережах

 
   

 

У Тернополі відбувся семінар на тему ”Місцеве самоврядування в Україні. Сучасний стан та перспективи розвитку на місцевому рівні”


-

Учасниками семінару були інтерни проекту Студенти для органів місцевого самоврядування.

     Під час семінару студенти ознайомились із основними поняттями та визначеннями  місцевого  самоврядування, законодавством про місцевого самоврядування в Україні на Європі, системою органів місцевого самоврядування та  особливостями його здійснення  в Автономній Республіці Крим, містах Києві та Севастополі.  

     Також в рамках семінару учасники мали можливість  познайомитись із історією створення, метою та завданнями діяльності Європейського молодіжного фонду, цілями молодіжної політики Ради Європи, основними напрямками діяльності Фонду, особливості подання заявок на здобуття грантів, процесом прийняття рішень щодо підтримки грантів,особливостями звітування за грантом. Також учасники мали можливість познайомитись із україномовною версією сторінки Європейського молодіжного фонду в мережі Інтернет.

    Як зазначив голова ТОМГО Спілка Молодіжного Самоврядування, координатор проектуСтуденти для органів місцевого cамоврядування в Тернопільській області Ігор Процик:Загалом семінар виявився досить насиченим як в інформативному, так і в практичному  відношенні, оскільки учасники  мали можливість удосконалити свої знання на навички  щодо діяльності органів місцевого самоврядування. Особливістю цього семінару було також те, що багато прикладів наводилось саме на прикладі діяльності Тернопільської міської ради, де інтерни проходять стажування.

      Протягом стажування інтерни проекту “Студенти для органів місцевого самоврядування”  вже мали можливість відвідати семінари та тренінги у містах Києві, Львові та Рівному. Однак у Тернополі це перший  із серії семінарів для  інтернів  цьогорічного проекту, оскільки семінари передбачається проводити систематично на різні тематики


Громадський доступ до Державного реєстру виборців


Основи громадського спостереження


Що потрібно знати виборцю


ЗМІ про нас


Відео


Презентація