Приєднатись до коаліції!

Приєднались: (216)


Тихонова Дарія Володимирівна
Київ

Баранников Сергій Олександрович
Харків

ГО "Асоціація захистуінтересів територіальних громад "Надвірнянщина"
Надвірна

Всі приєднані     Приєднатись

Перевір себе у списках виборців


Пам'ятка виборця


На допомогу громадянам


Ми в соцмережах

 
   

 

Виборчі обіцянки опозиції удвічі дорожчі за владні


-

Підрахунки приблизної вартості усіх передвиборчих обіцянок політиків свідчать про те, що теоретичні опозиційні "покращення" коштують 643 мільярди гривень, а владні - 311, що удвічі менше.


Так, об'єднана опозиція обіцяє, що пенсії складатимуть 65% від середньомісячної зарплати. При грубому підрахунку це виходить за рік близько 360 млрд грн (при запланованому фонді зарплати на 2013 рік у 505 млрд грн), пише "Газета киевская".

Також пенсії хочуть перерахувати і підвищити вже найближчим часом на 334 грн. На це потрібно ще 56 млрд грн на рік, або 4,6 на місяць.

Прожитковий мінімум і мінімальну зарплату опозиція планує підвищити до 2400 грн. Скільки на це потрібно коштів, точно підрахувати неможливо, не знаючи термінів, яких політики не вказують. Але якщо гіпотетично припустити, що вони хочуть це зробити за 5 років, то необхідно близько 7 млрд грн на рік.

Зі свого боку регіонали кажуть, що мінімальна пенсія буде на 20% більшою за прожитковий мінімум. Кабмін заклав у бюджет з 1 грудня 2012 прожитковий мінімум 1095 грн, а мінімальну пенсію 884 грн. Якщо теоретично залишити рівень мінімуму, то для обіцяного рівня пенсії необхідно щомісяця знаходити додаткові 1,5 млрд, а за рік 18,3 млрд грн. Але мінімум зростатиме, тому точно підрахувати неможливо.

Черговий план опозиціонерів - зарплати викладачів та медиків збільшити в два рази. За грубими підрахунками, на виконання цієї ідеї необхідно 16 млрд грн щомісяця або 190 млрд грн на рік.

Влада по даному пункту обіцяє середню зарплата лікарів на рівні 8 тис., медперсоналу - 5,5 тис. На це необхідно знаходити щомісяця від 7,1 до 10,4 млрд або до 125 млрд за рік.

Зарплати вчителів і викладачів вузів регіонали також хочуть підвищити в два рази, що коштуватиме 10 млрд грн щомісяця, або 120 млрд на рік.

Ще одним грандіозним планом противників влади є податкова реформа. Планується залишити лише 7 податків: на прибуток підприємств, на доходи громадян (крім тих, хто отримує мінімальну зарплату), ПДВ, акцизний збір, на користування природними ресурсами, податок на землю і нерухомість (останні два залишати в місцевих бюджетах). Враховуючи, що перераховані податки становлять близько 90% всіх надходжень до бюджету, скарбниця втратить 1/10 частину податків. У 2012-му заплановані податкові надходження - 308 млрд грн, 1/10 - це 30 млрд грн.

Влада також має ще декілька недешевих обіцянок: щороку будувати 100 000 квартир (27,5 млрд грн, та до 2017 року виплатити компенсацію вкладів Ощадбанку СРСР (20,8 млрд грн).

Нагадаємо, з 30 липня в Україні офіційно стартувала виборча кампанія.

Джерело: tsn.ua 


Громадський доступ до Державного реєстру виборців


Основи громадського спостереження


Що потрібно знати виборцю


ЗМІ про нас


Відео


Презентація