Приєднатись до коаліції!

Приєднались: (216)


Тихонова Дарія Володимирівна
Київ

Баранников Сергій Олександрович
Харків

ГО "Асоціація захистуінтересів територіальних громад "Надвірнянщина"
Надвірна

Всі приєднані     Приєднатись

Перевір себе у списках виборців


Пам'ятка виборця


На допомогу громадянам


Ми в соцмережах

 
   

 

ЦВК зареєструвала майже 300 іноземних спостерігачів на виборах


-

На сьогодні кількість офіційних спостерігачів від іноземних держав і міжнародних організацій, зареєстрованих Центрвиборчкомом, становить 296 осіб.

 Найбільшу кількість спостерігачів на виборах у Верховну Раду ЦВК зареєструвала від міжнародної громадської організації Міжнародний експертний центр виборчих систем, Міжнародній громадській організації сприяння розвитку вибіркових технологій "За справедливі вибори", Європейській мережі організацій за спостереженнями за виборами (EHEMO) та інших.

28 серпня ENEMO офіційно заявила про початок своєї міжнародної місії спостереження на парламентських виборах в Україні.

Як відомо, у квітні посол США в Україні Джон Теффт під час зустрічі з головою ЦВК Володимиром Шаповалом заявив, що США планує направити на вибори в Україну чисельний загін офіційних спостерігачів, які тісно співпрацюватимуть із спостерігачами ОБСЄ.

Від Європейського парламенту в Україну прибуде 15 парламентаріїв для спостереження за виборами до Верховної Ради.

 Слід зауважити, що на думку першого заступника голови Комітету Верховної Ради в закордонних справах Тараса Чорновола, міжнародні спостерігачі не завадять фальшувати вибори.

10 вересня, в Україні розпочала роботу Міжнародна місія спостерігачів Бюро демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ на виборах народних депутатів України . Європейський парламент направить в Україну 15 парламентаріїв для спостереження за виборами. Своїх спостерігачів надішле Іспанія. А Канада обіцяє на вибори в Україну скерувати майже півсотні спостерігачів. 

ЦВК зареєструвала 87 політичних партій для участі у виборах (кандидатів 2 643). Окрім цього, ЦВК зареєструвала 2 641 особу-кандидата в депутати Верховної Ради по мажоритарних округах.

Також на вибори уряд може запросити представників іноземних екзит-полів.

За матеріалами "Тижня"


Громадський доступ до Державного реєстру виборців


Основи громадського спостереження


Що потрібно знати виборцю


ЗМІ про нас


Відео


Презентація