Приєднатись до коаліції!

Приєднались: (216)


Тихонова Дарія Володимирівна
Київ

Баранников Сергій Олександрович
Харків

ГО "Асоціація захистуінтересів територіальних громад "Надвірнянщина"
Надвірна

Всі приєднані     Приєднатись

Перевір себе у списках виборців


Пам'ятка виборця


На допомогу громадянам


Ми в соцмережах

 
   

 

21.10.13 - Мешканці Прикарпаття розпочали проект з благоустрою «Качелю в кожен двір»

-

   19 жовтня у Надвірній відбулася волонтерська акція «Качелю в кожен двір». Метою акції є покращення благоустрою міста та розбудови місць відпочинку громадян міста. «Власними силами ми зібрали кошти на матеріали з яких самостійно змайстрували качелю та встановили в одному з дворів міста Надвірна. Цей захід є не одноразовий і в їхніх планах облагородити інші двори для приємного відпочинку дітей міста» - зазначають організатори. 

Детальніше...


16.10.13 - У Кременці будуть рятувати легенду

-

19 жовтня у Кременці відбудеться екологічна акція «Потік Ірва – врятуємо легенду», метою якої є підвищення екологічної культури мешканців міста Кременця через очищення частини русла потоку Ірва, яка протікає в центральній частині міста громадою та привернення уваги до волонтерського руху в місті.  

Детальніше...


03.10.13 - У Тернополі навчались представляти інтереси громади

-

   28 вересня у Тернополі відбувся семінар на тему «Стратегія лобіювання та представництва інтересів громади». Організаторами семінару виступили Житомирський обласний центр молодіжних ініціатив та Тернопільська обласна молодіжна громадська організація «Спілка Молодіжного Самоврядування» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Учасниками семінару були представники місцевих громадських організацій, фондів, студентської молоді, засобів масової інформації міст Бережан, Бучача, Збаража, Кременця та Тернополя. 

Детальніше...


23.09.13 - Волонтери Новоград-Волинська та Олевська лобіюватимуть інтереси своєї громади

-

    У Новоград-Волинську 21 вересня відбувся семінар «Стратегія лобіювання та представництва інтересів громади», учасники якого отримали інформацію з приводу можливостей, які відкривають перед громадянами кампанії громадського представництва та волонтерська діяльність.На заході волонтери Житомирської області підкреслили свою готовність започаткувати низку добрих справ від громадської спільноти, які мають вплинути на активність інших прошарків населення. 

Детальніше...


16.09.13 - Кампанії громадянського представництва можуть покращити життя громади Волинської області

-

   14 вересня У Луцьку відбувся семінар «Стратегія лобіювання та представництва інтересів громади», учасників якого вчили способів вирішення проблем міста за допомогою організації кампаній адвокасі та волонтерських акцій. 
   Експерти Житомирського обласного центру молодіжних ініціатив ділилися з учасниками заходу інформацією з приводу можливості вирішення різноманітних конфліктних питань між громадою і владою за допомогою кампаній громадянського представництва.
 

Детальніше...


09.09.13 - Облаштування паркової зони в смт Верховині та лобіювання кампанії «Качелю в кожен двір» в м. Надвірна ініціюватиме Житомирський обласний центр молодіжних ініціатив

-

7 вересня в Івано-Франківську відбувся семінар "Стратегія лобіювання та представництва інтересів громади". Захід був організований Житомирським центром молодіжних ініціатив спільно з ГО «Центр політичних студій» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Семінар відвідали волонтери, молодь з активною життєвою позицією та громадські активісти з усієї області. Основними питаннями, які розглядались на заході, були питання ролі волонтерів у вирішенні місцевих проблем територіальних громад та проведення успішних соціально-активізаційних кампаній, спрямованих на вирішення цих проблем.  

Детальніше...


08.09.13 - Вирішити проблеми міста Кременця можна об"єднавши зусилля молодих волонтерів з владою та іншими прогресивними силами міста

-

   6 вересня у Кременці відбувся круглий стіл «Волонтерство як засіб відстоювання суспільних інтересів місцевих громад». Захід був організований Житомирським центром молодіжних ініціатив за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. На круглому столі були присутні представники громадських організацій, органів місцевого самоврядування, виконавчих органів влади, освітяни та працівники культури, спеціалісти відділу освіти, районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кременця та Шумська. Потрібно відзначити участь у круглому столі міського голови міста Кременця Олексія Ковальчука, що свідчить про актуальність та важливість даного заходу для місцевої влади та готовність до співпраці органів місцевого самоврядування із місцевою громадою щодо вирішення суспільно-важливих проблем міста.

Детальніше...


08.09.13 - Учасники круглого столу, що відбувся в Бережанах, дізналися, як можна вирішити проблеми громади за допомогою волонтерських акцій

-

6 вересня у м. Бережани відбувся круглий стіл на тему: «Волонтерство як засіб відстоювання суспільних інтересів місцевих громад», який був організований Житомирський обласним центром молодіжних ініціатив та Тернопільською обласною молодіжною громадською організацією «Спілка Молодіжного Самоврядування» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
    Учасниками круглого столу були представники молодіжних громадських організацій Бережанського, Бучацького районів, студентської ради місцевого інституту, представники екологічних організацій, волонтери Корпусу Миру, депутати молодіжної міської ради міста Теребовлі, християнських молодіжних спільнот, засобів масової інформації, органів місцевого самоврядування, краєзнавці, спеціалісти Бережанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
 

 

Детальніше...


07.09.13 - Волонтерство - явище корисне і для суспільства і для особистісного зростання кожної окремої людини

-

   5 вересня у м. Новоград-Волинську Житомирської області відбувся круглий стіл на тему: «Волонтерство, як засіб відстоювання суспільних інтересів місцевих громад». Захід був організований Житомирським обласним центром молодіжних ініціатив за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Круглий стіл об’єднав небайдужих людей, здатних ініціювати волонтерський рух в Новоград-Волинському і районі та зробити вагомий внесок у вирішення проблем всієї громади міста та району. 

Детальніше...


01.09.13 - В Івано-Франківську відбудеться семінар "Стратегія лобіювання та представництва інтересів громади"

-

   Житомирський обласний центр молодіжних ініціатив за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні 7 вересня проводитиме в Івано-Франківську семінар «Стратегія лобіювання та представництва інтересів громади». На семінарі обговорюватиметься питання проведення успішних кампаній громадського представництва та можливостей, які відкриває адвокасі для розбудови гомадянського суспільства. Окрім того, буде зосереджена увага на питанні волонтерства як важливого ресурсу соціальної роботи у громаді. 

 

 

Детальніше...
Громадський доступ до Державного реєстру виборців


Основи громадського спостереження


Що потрібно знати виборцю


ЗМІ про нас


Відео


Презентація