Приєднатись до коаліції!

Приєднались: (216)


Тихонова Дарія Володимирівна
Київ

Баранников Сергій Олександрович
Харків

ГО "Асоціація захистуінтересів територіальних громад "Надвірнянщина"
Надвірна

Всі приєднані     Приєднатись

Перевір себе у списках виборців


Пам'ятка виборця


На допомогу громадянам


Ми в соцмережах

 
   

 

31.08.13 - Громадськість Бережан збереться для розгляду проблем міста та пошуку шляхів їх вирішення за допомогою волонтерів

-

   6 вересня у м. Бережани Тернопільскої області відбудеться круглий стіл на тему: «Волонтерство як засіб відстоювання суспільних інтересів місцевих громад». Захід відбудеться за адресою: м. Бережани, пл. Ринок, 1 (приміщення краєзнавчого музею). Початок о 12.30. 

Детальніше...


30.08.13 - Волонтерство продовжує тривалість життя

-

Продовжити своє життя і поліпшити стан психіки зможе кожен, якщо він буде добровільно і безоплатно допомагати іншим людям. Про це свідчать результати досліджень, проведених вченими з медичної школи університету Ексетера на чолі з доктором Сюзанною Річардс. Пише "www.bagnet.org". 

Детальніше...


30.08.13 - У Кременці відбудеться круглий стіл з обговорення питань залучення громадськості до вирішення проблем міста

-

   5 вересня у м. Кременці Тернопільської області відбудеться круглий стіл на тему: «Волонтерство як засіб відстоювання суспільних інтересів місцевих громад». На круглому столі обговорюватиметься питання залучення волонтерів для вирішення нагальних соціально-економічних проблем міста. Однією із таких проблем є проблема благоустрою місцевого парку відпочинку, адже парк характеризується зношеністю своїх складових та забрудненістю.  

Детальніше...


27.08.13 - Проблеми Новоград-Волинського та можливості їх вирішення за допомогою волонтерів обговорять на круглому столі

-

    5 вересня у м. Новоград-Волинському Житомирської області відбудеться круглий стіл на тему: «Волонтерство як засіб відстоювання суспільних інтересів місцевих громад». На круглому столі обговорюватиметься питання залучення волонтерів для вирішення нагальних соціально-економічних проблем міста. Однією із таких проблем є проблема працевлаштування людей з обмеженими можливостями, адже близько 100 осіб щороку, що закінчують середню школу, мають ті чи інші значні проблеми зі здоров'ям, в тому числі і інвалідність. 

Детальніше...


13.08.13 - У Верховині обговорювали значення волонтерського руху у формуванні туристичної привабливості селища

-

10 серпня у смт Верховина відбувся круглий стіл на тему: «Волонтерство як засіб відстоювання суспільних інтересів місцевих громад».
Організатором заходу став Житомирський обласний центр молодіжних ініціатив у партнерстві з ГО «Центр політичних студій». На заході були присутні Верховинський селищний голова Мицканюк Василь Миколайович, громадські активісти, молодь з активною життєвою позицією, представники бізнесу.
 

Детальніше...


13.08.13 - Громадськість Надвірної зібралася для обговорення можливостей вирішення важливих проблем міста за допомогою волонтерського руху

-

10 серпня у м. Надвірна відбувся круглий стіл на тему: «Волонтерство як засіб відстоювання суспільних інтересів місцевих громад».
Організатором заходу є Житомирський обласний центр молодіжних ініціатив у партнерстві з ГО «Центр політичних студій». У заході взяли участь заступник голови Надвірнянської міської ради Ігор Писклинець, депутат Надвірнянської міської ради Роман Мажак, підприємці, громадські активісти.
 

Детальніше...


09.08.13 - В Турійську на круглому столі обговорили нагальні проблеми міста та можливості залучення волонтерів для вирішення цих проблем

-

7 серпня у м. Турійськ Волинської області відбувся круглий стіл на тему: «Волонтерство як засіб відстоювання суспільних інтересів місцевих громад». Організатором заходу став Житомирський обласний центр молодіжних ініціатив у партнерстві з ВОГО «Фонд місцевого розвитку». На заході були пристуні представники Турівської районної ради та сільських рад, громадські активісти, освітяни, працівники культури та соціальні працівники.

 

Детальніше...


08.08.13 - Соціально-економічні проблеми та перспективи їх вирішення за допомогою волонтерів обговорювала громадськість м. Горохова

-

  7 серпня у м. Горохів Волинської області відбувся круглий стіл на тему: «Волонтерство як засіб відстоювання суспільних інтересів місцевих громад». 

Детальніше...


01.08.13 - Графік проведення круглих столів "Волонтерство як засіб відстоювання суспільних інтересів місцевих громад" (серпень місяць)

7 серпня 2013 року, смт Турійськ (майдан Центральний, 5). Початок об 11.30.

7 серпня 2013 року, м. Горохів (вул. Шевченка, 17). Початок об 14.30.

10 серпня 2013 року, м. Верховина (вул. Івана Франка,85). Початок о 10.00.

10 серпня 2013 року, м. Надвірна (вул. Грушевського,4). Початок о 14.00.
 

Детальніше...


30.07.13 - Проблему облагородження місць громадського відпочинку обговорять на круглому столі у м. Надвірна

-

10 серпня вересня у м. Надвірна Івано-Франківської області відбудеться круглий стіл на тему: «Волонтерство як засіб відстоювання суспільних інтересів місцевих громад». 

Детальніше...
Громадський доступ до Державного реєстру виборців


Основи громадського спостереження


Що потрібно знати виборцю


ЗМІ про нас


Відео


Презентація