Приєднатись до коаліції!

Приєднались: (216)


Тихонова Дарія Володимирівна
Київ

Баранников Сергій Олександрович
Харків

ГО "Асоціація захистуінтересів територіальних громад "Надвірнянщина"
Надвірна

Всі приєднані     Приєднатись

Перевір себе у списках виборців


Пам'ятка виборця


На допомогу громадянам


Ми в соцмережах

 
   

 

30.07.13 - Громадські активісти Івано-Франківщини запрошують усіх небайдужих допомогти облагородити Верховину

-

10 серпня у смт Верховині відбудеться круглий стіл на тему: «Волонтерство як засіб відстоювання суспільних інтересів місцевих громад».  

Детальніше...


29.07.13 - У Горохові обговорюватимуть та шукатимуть шляхи вирішення проблеми громади

-

7 серпня у м. Горохів Волинської області відбудеться круглий стіл на тему: «Волонтерство як засіб відстоювання суспільних інтересів місцевих громад». 

Детальніше...


29.07.13 - Питання залучення волонтерів для вирішення нагальних соціально-економічних проблем міста обговорять на круглому столі у Турійську

-

7 серпня у м. Турійськ Волинської області відбудеться круглий стіл на тему: «Волонтерство як засіб відстоювання суспільних інтересів місцевих громад». Організатором заходу є Житомирський обласний центр молодіжних ініціатив. 

Детальніше...


19.07.13 - 2 липня 2013 року у м. Олевську Житомирської області відбувся круглий стіл на тему: «Волонтерство як засіб відстоювання суспільних інтересів місцевих громад»

-

 На заході були присутні мер міста Анатолій Повар, працівники апарату міської ради, депутати міської та районних рад Олевська, громадські діячі.

Детальніше...


14.07.13 - Житомирський обласний центр молодіжних ініціатив та партнери в рамках роботи коаліції "ДЗВІН"розпочали з 1 липня 2013 року роботу над проектом «Центр активізації волонтерського руху малих міст «Ініціатива»

-

 Суттю проекту є об’єднання зусилля організацій громадянського суспільства щодо залучення молоді до волонтерському руху та розбудови громадянського суспільства в малих містах України. 

Детальніше...


14.10.12 - Питання дотримання основних принципів ведення Державного реєстру виборців обговорено на круглих столах

-

Круглі столи на тему: «Дотримання основних принципів ведення Державного реєстру виборців: проблеми, перспективи, рекомендації» були організовані Центром підтримки громадських ініціатив  в рамках роботи Коаліції виборчих ініціатив "ДЗВІН" в усіх регіонах України протягом вересня – жовтня місяців. 

Детальніше...


18.09.12 - Коаліція виборчих ініціатив "ДЗВІН" розпочала кампанію з налагодження співпраці з органами ведення Державного реєстру виборців

-

Всеукраїнська громадська організація Центр підтримки громадських ініціатив в рамках роботи Коаліції виборчих ініціатив «ДЗВІН» за підтримки Міжнародного Республіканського Інституту з 1 вересня розпочала всеукраїнську інформаційну кампанію «Громадський моніторинг Державного реєстру виборців», яка триватиме 3 місяці.  

Детальніше...


12.09.12 - ЦВК зареєструвала майже 300 іноземних спостерігачів на виборах

-

Центральна виборча комісія зареєструвала 14 нових офіційних спостерігачів на виборах у Верховну Раду – від Конгресового комітету Америки. Відповідна постанова була прийнята на засіданні Центрвиборчкому України у вівторок, 11 вересня. 

Детальніше...


12.09.12 - Графік проведення круглих столів, що проходять у рамках кампанії з руйнування політичних маніпуляцій

На сьогоднішній день в Україні склалася нестабільна ситуація, яка характеризується байдужістю з боку громадян до політичного життя країни, та деякою агресією до свобод та прав населення з боку владних структур. Це стало однією з причин існування проекту, що своєю діяльністю покликаний створити доступним для кожного українця шлях до незаангажованого інформаційного простору для здійснення вірного рішення на парламентських виборах 2012 року.  

 

Детальніше...


11.09.12 - "Швидка допомога" у з"ясуванні питання, як захистити себе від виборчих маніпуляцій

13 вересня о 18.00 у м. Києві, за адресою: вул. Гончара, 33 Центр політичних студій та аналітики в рамках роботи Коаліції виборчих ініціатив "ДЗВІН" організовує тренінг "Як захистити себе від виборчих маніпуляцій?".  

Детальніше...
Громадський доступ до Державного реєстру виборців


Основи громадського спостереження


Що потрібно знати виборцю


ЗМІ про нас


Відео


Презентація