Приєднатись до коаліції!

Приєднались: (216)


Тихонова Дарія Володимирівна
Київ

Баранников Сергій Олександрович
Харків

ГО "Асоціація захистуінтересів територіальних громад "Надвірнянщина"
Надвірна

Всі приєднані     Приєднатись

Перевір себе у списках виборців


Пам'ятка виборця


На допомогу громадянам


Ми в соцмережах

 
   

 

Діяльність коаліції


19.03.14 - 23 березня о 12.00 у м. Бердичеві за адресою: вул. В. Чорновола, 3 проходитиме волонтерська кампанія «Не забуваймо своїх героїв!»

    Спільними зусиллями групи молодих волонтерів та мешканців вулиці імені В’ячеслава Чорновола буде облаштовано та прибрано частину вулиці в районі пам’ятної дошки В’ячеслава Чорновола. Організатори кампанії ГО«Молодий лідер» та Житомирський обласний центр молодіжних ініціатив запрошують усіх небайдужих приєднатись до акції. 

Детальніше...


15.03.14 - Жителі Володарськ-Волинська гуртуються для організації кампанії покращення благоустрою свого селища

   Громадська організація «Самоцвіти» спільно із селищною радою Володарськ-Волинська 14 березня організували громадські слухання з метою обговорення проблеми покращення благоустрою селища. Під час громадських слухань обговорювались питання проведення весняної толоки: санітарна очистка смт. Володарськ-Волинський та ліквідація стихійних сміттєзвалищ. 

Детальніше...


27.12.13 - У Бережанах відкрили інформаційні портали


      26 грудня  на автобусній зупинці “Лісники­Мікрон” (біля магазину "Оленка" за адресою вул. Тернопільська 1, м.Бережани) члени Молодіжного порталу БМГО “Рідне місто”, ТОМГО «Спілка Молодіжного Самоврядування» та представники виконавчого комітету Бережанської міської ради урочисто відкрили перші дошки оголошень у Бережанах, які об’єднаються у Бережанський інформаційний портал. 
 

Детальніше...


20.12.13 - У Кременці відбувся круглий стіл на тему: «Потік Ірва: екологічні проблеми та шляхи їх подолання»


    17 грудня в приміщенні Кременецького обласного гуманітарно-педагогічного інституту ім. Т.Г. Шевченка відбувся круглий стіл на тему: «Потік Ірва: екологічні проблеми та шляхи їх подолання», під час якого було розглянуто причини та можливі шляхи вирішення екологічних проблем міста Кременця та Кременецького району на прикладі потоку Ірва. 
 

Детальніше...


14.12.13 - У Кременці відбудеться круглий стіл і фотовиставка на екологічну тематику

   17 грудня о 14.30 год. в приміщенні Кременецького обласного гуманітарно-педагогічного інституту ім. Т.Г. Шевченка відбудеться круглий стіл на тему: «Потік Ірва: екологічні проблеми та шляхи їх подолання», під час якого планується розглянути причини та можливі шляхи вирішення екологічних проблем міста на прикладі потоку Ірва. 

Детальніше...


08.12.13 - Допоможімо дітям дарувати нам свято!

   Наразі в Україні дуже гостро стоїть питання розвитку культури та дозвілля молоді. Більшість гуртків, спрямованих на розвиток творчих здібностей дітей, є платними, а тому часто батьки не в змозі вкладати кошти у розвиток нахилів дітей. Особливо ця проблема вчувається у маленьких містечках та селах України, де таких гуртків майже немає. Тому актуальним є питання підтримки тих клубів дозвілля молоді, які не мають або мають обмежене фінансування. ГО м. Турійська «Віче» розробило проект «Допоможіть нам дарувати вам свято!», спрямований на організацію ефективного естетичного виховання дітей та покращення культурного дозвілля населення с. Осьмоговичі Турійського району.
    В рамках проекту «Волонтерство як засіб відстоювання суспільних інтересів місцевих громад» Житомирський обласний центр молодіжних ініціатив за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні виділив кошти на закупівлю необхідного реманенту для пошиття та вишивання традиційних українських костюмів колективу гуртка вокального співу під керівництвом Калюжної Л.С., який несе благодійницьку місію – безкоштовно дарує свято людям свого села, свого району, плекає молоді дарування та передає творчий досвід своїм наступникам.
 

Детальніше...


05.12.13 - Жителі с. Михлин Горохівського району провели кампанію із благоустрою села

Жителі с. Михлин протягом жовтня-листопада збиралися гуртом задля вирішення головних проблем села: вони громадою висадили 800 саджанців сосни, прибрали територію парку та дитсадка, встановили волейбольний майданчик біля сільського стадіону. Зі слів сільського голови М. Білецької: «Дана кампанія об’єднала дітей та дорослих, які не лише брали участь, а й  пропонували нові проекти і в результаті проведеної роботи створилась ініціативна група, яка продовжує об’єднувати громаду для вирішення спільних проблем».  

Детальніше...


12.11.13 - В Олевську жителі облаштували зону відпочинку на річці Уборть

   У такий спосіб місцева молодь втілювала в життя давній задум – побудувати інфраструктурні об’єкти та звільнити від сміття територію на якій у літню пору відпочиває велика кількість жителів та гостей міста. 

Детальніше...


23.10.13 - У Кременці відбулася екологічна акція "Потік Ірва - врятуємо легенду"

   19 жовтня у Кременці відбулася екологічна акція «Потік Ірва – врятуємо легенду», участь у якій взяли близько 30 молодих та небайдужих волонтерів міста Кременець. Під час екологічної акції було розчищено частину русла потоку Ірва, яка протікає в центральній частині міста від побутового сміття, листя, посохлих та дикорослих дерев, чагарників. Найактивнішу участь у екологічній акції взяли студенти Кременецького обласного гуманітарно-педагогічного інституту ім. Т.Шевченка, які входять до Молодіжної екологічної ліги Кременецького району.

Детальніше...


21.10.13 - Мешканці Прикарпаття розпочали проект з благоустрою «Качелю в кожен двір»

   19 жовтня у Надвірній відбулася волонтерська акція «Качелю в кожен двір». Метою акції є покращення благоустрою міста та розбудови місць відпочинку громадян міста. «Власними силами ми зібрали кошти на матеріали з яких самостійно змайстрували качелю та встановили в одному з дворів міста Надвірна. Цей захід є не одноразовий і в їхніх планах облагородити інші двори для приємного відпочинку дітей міста» - зазначають організатори. 

Детальніше...
Громадський доступ до Державного реєстру виборців


Основи громадського спостереження


Що потрібно знати виборцю


ЗМІ про нас


Відео


Презентація