Приєднатись до коаліції!

Приєднались: (216)


Тихонова Дарія Володимирівна
Київ

Баранников Сергій Олександрович
Харків

ГО "Асоціація захистуінтересів територіальних громад "Надвірнянщина"
Надвірна

Всі приєднані     Приєднатись

Перевір себе у списках виборців


Пам'ятка виборця


На допомогу громадянам


Ми в соцмережах

 
   

 

Новини регіональних організацій-партнерів


19.08.14 - Допоможіть пораненим бійцям - розкажіть про них!


       Запрацював сайт «Герої АТО»: atoheroes.org. Мета сайту – зібрати та систематизувати інформацію про усіх поранених учасників АТО, яким потрібна допомога. 

    З початку антитерористичної операції поранено понад 2000 українських військових. Багато хто з них перебуває зараз у важкому стані, і фінансова підтримка може врятувати їм життя.Інформація на сайті «Герої АТО» зібрана із перевірених волонтерських груп, місцевих регіональних видань. Наразі є потреба у модераторах кожного окремого регіону, які могли би перевіряти й оперативно додавати інформацію про тих військових, які перебувають у госпіталях.
   Кожен бажаючий може допомогти проекту: додавати інформацію про поранених (розділ «Додати героя»), перевіряти номери карток, комунікувати із волонтерами, які відвідують хлопців у госпіталях, і оновлювати інформацію на сайті. Для цього потрібно зв’язатися з адміністраторамичерез панель «Контакти».
 

Детальніше...


25.05.12 - Українське експертне середовище зміцнює свій потенціал у питаннях е-врядування

Всеукраїнська конференція з питань електронної демократії проходила в місті Чернігів 23 – 24 травня 2012 року. 

Детальніше...


18.05.12 - Визначено переможців проекту “Студенти для органів місцевого самоврядування - 2012” у м.Кременці

14 травня було проведено співбесіду із учасниками проекту “Студенти для органів місцевого самоврядування – 2012”, який реалізовується Всеукраїнською громадською організацією “Молодіжна Альтернатива” та Тернопільською обласною молодіжною громадською організацією “Спілка Молодіжного Самоврядування (СМС)” на місцевому рівні, в результаті якої було відібрано 5 студентів, які будуть проходити стажування в структурних підрозділах  Кременецької районної ради та Кременецької районної державної адміністрації.

 

Детальніше...


13.04.12 - У Кременці стартував проект “Студенти для органів місцевого самоврядування – 2012”

Із 2 квітня у м.Кременець стартував проект “Студенти для органів місцевого самоврядування – 2012”, який реалізовується громадською організацією “Молодіжна Альтернатива” у партнерстві з Тернопільською обласною молодіжною громадською організацією “Спілка Молодіжного Самоврядування (СМС)”.  

Детальніше...


05.04.12 - У Тернополі відбувся семінар на тему ”Місцеве самоврядування в Україні. Сучасний стан та перспективи розвитку на місцевому рівні”

30 березня в приміщенні прес-центру Українського дому «Перемога» головою Тернопільської обласної молодіжної організації “Спілка Молодіжного Самоврядування”, координатором проекту “Студенти для органів місцевого самоврядування” в Тернопільській області Ігорем Проциком було проведено семінар на тему: Місцеве самоврядування в Україні. Сучасний стан та перспективи розвитку на місцевому рівні”.

 

Детальніше...


01.03.12 - Для молоді Тернополя відбудеться презентація Європейського молодіжного фонду

  2 березня о 15.00 год. в ауд.177 Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка відбудеться презентація Європейського молодіжного фонду в рамках проекту "Можливості Європейського молодіжного фонду для України", який реалізується СМГО «Центр європейських ініціатив» за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження». 

Детальніше...


23.02.12 - Молоді активісти озброїлися методами та навичками громадського аудиту

Цими днями розпочалося навчання в рамках проекту “Школа громадських аудиторів”. 30 представників центрального регіону відвідали триденний семінар на тему “Як організувати громадський контроль за діяльністю тендерних комітетів на місцевому рівні?”. 

Детальніше...


08.02.12 - Перші подихи ВПШ-2012 були морозним, однак потужними!

 З 2 по 6 лютого 2012 року відбулася серія триденних семінарів для представників центрального та західного регіону, якими розпочав своє життя проект “ВПШ-2012. Нові принципи лідерства”. Під час відкриття Віктор Таран, директор Центру політичних студій та аналітики привітав учасників із приєднанням до великої Всеукраїнської родини, оскільки в кожній області України, за 2 роки реалізації проекту є випускники-ВПШисти! 

Детальніше...


08.02.12 - В Сумах обговорили проблеми в реалізації права на вільне пересування

В Сумах в офісі СМОГ «Правозахист» пройшла фокус-група на тему «Чи можуть мешканці України реалізувати право на вільне пересування». 

Детальніше...


07.02.12 - У Харкові відбувся триденний семінар проекту «Пам’ятати заради майбутнього»

Одним з проектів Інституту Політичної Освіти та Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні є семінар «Пам’ятати заради майбутнього». Він складався з трьох частин, що проходили у різних містах України: Ужгороді, Одесі та Харкові. 

Детальніше...
Громадський доступ до Державного реєстру виборців


Основи громадського спостереження


Що потрібно знати виборцю


ЗМІ про нас


Відео


Презентація